Tampere

Jokainen projekti on yksilöllinen työsuoritus, joka vaatii luovuutta ja ongelmanratkaisukykyä. Tarjoamme tähän tarvittavan laaja-alaisen asiantuntemuksen ja erikoisosaamisen.

Satakunnankatu 18 A 2. krs, 33210 Tampere|+358 3 3125 0100

Timo Meuronen

Aluejohtaja Tampere, Arkkitehtuurijohtaja
+358 50 564 6776
timo.meuronen@arco.fi

Kalevi Näkki

Arkkitehtuurijohtaja
+358 40 083 6234
kalevi.nakki@arco.fi

Marika Rökman

Arkkitehtuurijohtaja
+358 45 110 4322
marika.rokman@arco.fi

Mari Turunen

Controller
mari.turunen@arco.fi

Piia Viitanen

Arkkitehtuurijohtaja
+358 40 099 3611
piia.viitanen@arco.fi


Timo Meuronen

Liiketoimintajohtaja Tampere
+358 50 564 6776
timo.meuronen@arco.fi

Kalevi Näkki

+358 40 083 6234
kalevi.nakki@arco.fi

Terhi Airto

+358 50 441 7621
terhi.airto@arco.fi

Joni Arvola

+358 40 701 1030
joni.arvola@arco.fi

Jasper Carelse

jasper.carelse@arco.fi

Johanna Euren

HR Tampere
+358 40 726 1187
johanna.euren@arco.fi

Antti Hakala

+358 44 345 3370
antti.hakala@arco.fi

Taru Hakala

+358 50 352 1980
taru.hakala@arco.fi

Linda Hakkarainen

linda.hakkarainen@arco.fi

Mark Held

mark.held@arco.fi

Mari Helminen

+358 45 127 6424
mari.helminen@arco.fi

Aapo Huotarinen

+358 40 720 0967
aapo.huotarinen@arco.fi

Umair Hyder

umair.hyder@arco.fi

Juuli Höök

+358 50 572 4750
juuli.hook@arco.fi

Anni Jääskeläinen

anni.jaaskelainen@arco.fi

Roosa Karppinen

roosa.karppinen@arco.fi

Saara Kauranen

+358 50 563 6139
saara.kauranen@arco.fi

Antti Kellokoski

antti.kellokoski@arco.fi

Ahti Kohonen

ahti.kohonen@arco.fi

Aleksi Kokko

aleksi.kokko@arco.fi

Pinja Korteoja

Talousassistentti
+358 45 184 1053
pinja.korteoja@arco.fi

Tiina Koski

tiina.koski@arco.fi

Merja Kuisma

Toimistosihteeri
+358 50 407 3777
merja.kuisma@arco.fi

Pasi Kuparinen

+358 45 114 5792
pasi.kuparinen@arco.fi

Tarja Kuusisto

+358 45 138 1611
tarja.kuusisto@arco.fi

Sami Lampinen

+358 45 134 1451
sami.lampinen@arco.fi

Juha Laurila

+358 50 512 3203
juha.laurila@arco.fi

Anni Lehtinen

anni.lehtinen@arco.fi

Anne Leskinen

anne.leskinen@arco.fi

Anna Luotolampi

+358 50 566 6480
anna.luotolampi@arco.fi

Anniina Lähteenkorva

anniina.lahteenkorva@arco.fi

Eelis Mahlio

eelis.mahlio@arco.fi

Sirpa Mesimäki

+358 50 339 6695
sirpa.mesimaki@arco.fi

Leonardo Morais

leonardo.morais@arco.fi

Virve Mylläri

virve.myllari@arco.fi

Juha Mäkinen

+358 45 271 7240
juha.makinen@arco.fi

Lauri Mäkinen

+358 50 313 2696
lauri.makinen@arco.fi

Thanh Nguyen

thanh.nguyen@arco.fi

Juha-Matti Niemi

+358 50 431 4080
juha-matti.niemi@arco.fi

Marko Niittynen

+358 40 046 2323
marko.niittynen@arco.fi

Anniina Nurmi

anniina.nurmi@arco.fi

Leo Nuutinen

leo.nuutinen@arco.fi

Sohvi Palola

+358 45 133 2588
sohvi.palola@arco.fi

Mikko Peltonen

mikko.peltonen@arco.fi

Teemu Rantanen

teemu.rantanen@arco.fi

Anna Rinne

+358 50 463 5948
anna.rinne@arco.fi

Laura Rytkönen

+358 50 572 5729
laura.rytkonen@arco.fi

Juha Ryösä

+358 40 518 8243
juha.ryosa@arco.fi

Marika Rökman

+358 45 110 4322
marika.rokman@arco.fi

Karri Salminen

karri.salminen@arco.fi

Satu Salminen

satu.salminen@arco.fi

Katariina Salo

+358 40 044 7529
katariina.salo@arco.fi

Jenna Santahuhta

jenna.santahuhta@arco.fi

Marko Somerma

Toimitusjohtaja
+358 50 518 1496
marko.somerma@arco.fi

Sung-Bok Song

+358 45 233 8330
sung-bok.song@arco.fi

Kristian Stotesbury

IT-tukihenkilö
+358 50 473 2621
kristian.stotesbury@arco.fi

Janne Tani

+358 40 531 0044
janne.tani@arco.fi

Maija Teppo

+358 44 018 0013
maija.teppo@arco.fi

Tomi Tikkanen

ICT-päällikkö
+358 40 040 7730
tomi.tikkanen@arco.fi

Mari Turunen

Controller
mari.turunen@arco.fi

Jaana Varjolahti

+358 40 736 5095
jaana.varjolahti@arco.fi

Veera Vartti

veera.vartti@arco.fi

Piia Viitanen

+358 40 099 3611
piia.viitanen@arco.fi

Anna Virolainen

anna.virolainen@arco.fi

Mahdi Yaghoubian

+358 45 787 07536
mahdi.yaghoubian@arco.fi